Środki zwalczające szkodniki i gryzonie

W tym dziale przygotowaliśmy szeroki wybór produktów do ochrony owoców, warzyw, krzewów, drzew. Oferowane wyroby pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki temu masz pewność, że zakupione środki gryzoniobójcze, artykuły odstraszające i zwalczające insekty oraz inne preparaty na szkodniki roślin będą skuteczne. W konkurencyjnych cenach sprzedajemy m.in. pułapki na takie gryzonie, jak myszy, krety, szczury. To uniwersalny asortyment dla gospodarstw: domowych, sadowniczych, rolniczych. Zapraszamy do zakupów. Mamy świetne ceny!

Eco lep na muchy okrągły VACO Eco lep na muchy okrągły VACO
Producent: Vaco
Cena:

0,95 zł

szt.
zobacz więcej

Środki na insekty i gryzonie – dobre preparaty zwalczające szkodniki w domu i ogrodzie

Proponowane środki zwalczające szkodniki to preparaty na gryzonie oraz insekty latające i chodzące. Ich obecność w domu lub ogrodzie stanowi zagrożenie dla zdrowia ludzi, a także uprawianych roślin zarówno ozdobnych, jak i jadalnych. W ofercie sklepu zasiejpole.pl znajdziesz m.in.:

Stale poszerzamy naszą ofertę o innowacyjne i skuteczne produkty, które zapewniają roślinom i ludziom ochronę przed różnymi gatunkami szkodników. Zapraszamy do przejrzenia katalogu środków zwalczających insekty i preparatów gryzoniobójczych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, doradztwo i szybkie dostawy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl