Nawozy dolistne dostarczają makro i mikroelementów bezpośrednio na liście roślin skąd są one wchłaniane. Taka forma aplikacji przyspiesza proces pobierania przez rośliny niezbędnych składników odżywczych.

Nawozy dolistne

Nawóz Mikrovit Molibden 1L Nawóz Mikrovit Molibden 1L
Producent: Intermag
Cena:

27,00 zł

szt.
zobacz więcej
Nawóz z dużą zawartością Mangan 1L Nawóz z dużą zawartością Mangan 1L
Producent: Intermag
Cena:

15,00 zł

zobacz więcej

Znajdujące się w tej kategorii produkty traktowane są jako wartościowe uzupełnienie nawożenia doglebowego. Nawozy dolistne i odżywki stosuje się w głównej mierze w sytuacjach, gdy użyźnianie podłoża składnikami mineralnymi nie jest z różnych przyczyn w pełni skuteczne. Oferowane preparaty dostarczają roślinom potrzebne do ich prawidłowego rozwoju i wzrostu mikro- oraz makroelementy. Jeżeli więc szukasz skutecznych środków wspomagających stymulację ukorzenienia np. zboża, zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem.

Nawozy dolistne na zboża do wymieszania z wodą

Prezentowane w ofercie produkty dostępne są w różnych wielkościach opakowań w formie proszku. W celu ich zastosowania należy je wymieszać w odpowiednich proporcjach z wodą, a następnie tak przygotowanym roztworem przeprowadzić opryski roślin. Nawozy dolistne na zboża, warzywa i owoce oraz obecne w asortymencie odżywki charakteryzują się dużą zawartością różnych substancji odżywczych. W celu dostarczenia jak największej ilości mikro- i makroelementów warto przeczytać etykietę produktu i stosować się do załączonego na niej opisu.

Odżywki na zboża to skuteczny sposób na dostarczenie im wartościowych składników mineralnych

Są to preparaty o bardzo efektywnym działaniu, gdyż są w stanie w szybki sposób dostarczyć roślinom niezbędnych składników odżywczych do wzrostu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wykrycia niedoborów minerałów. Odżywki na zboża, warzywa i owoce a także nawozy dolistne dają więc sposobność odpowiedniej reakcji, która może przynieść rezultat w postaci prawidłowego rozwoju rośliny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl