Nawozy dolistne

Nawozy dolistne dostarczają makro i mikroelementów bezpośrednio na liście roślin skąd są one wchłaniane. Taka forma aplikacji przyspiesza proces pobierania przez rośliny niezbędnych składników odżywczych.

Nawóz Mikrovit Molibden 1L Nawóz Mikrovit Molibden 1L
Producent: Intermag
Cena:

27,00 zł

szt.
zobacz więcej
Siarczan magnezu GranuFol MAG 10Kg Siarczan magnezu GranuFol MAG 10Kg
Producent: Biostyma
Cena:

114,00 zł

szt.
zobacz więcej

Znajdujące się w tej kategorii produkty traktowane są jako wartościowe uzupełnienie nawożenia doglebowego. Nawozy dolistne i odżywki stosuje się w głównej mierze w sytuacjach, gdy użyźnianie podłoża składnikami mineralnymi nie jest z różnych przyczyn w pełni skuteczne. Oferowane preparaty dostarczają roślinom potrzebne do ich prawidłowego rozwoju i wzrostu mikro- oraz makroelementy. Jeżeli więc szukasz skutecznych środków wspomagających stymulację ukorzenienia np. zboża, zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem.

Nawozy dolistne na zboża do wymieszania z wodą

Prezentowane w ofercie produkty dostępne są w różnych wielkościach opakowań w formie proszku. W celu ich zastosowania należy je wymieszać w odpowiednich proporcjach z wodą, a następnie tak przygotowanym roztworem przeprowadzić opryski roślin. Nawozy dolistne na zboża, warzywa i owoce oraz obecne w asortymencie odżywki charakteryzują się dużą zawartością różnych substancji odżywczych. W celu dostarczenia jak największej ilości mikro- i makroelementów warto przeczytać etykietę produktu i stosować się do załączonego na niej opisu.

Odżywki na zboża to skuteczny sposób na dostarczenie im wartościowych składników mineralnych

Są to preparaty o bardzo efektywnym działaniu, gdyż są w stanie w szybki sposób dostarczyć roślinom niezbędnych składników odżywczych do wzrostu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wykrycia niedoborów minerałów. Odżywki na zboża, warzywa i owoce a także nawozy dolistne dają więc sposobność odpowiedniej reakcji, która może przynieść rezultat w postaci prawidłowego rozwoju rośliny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl