W korzystnych cenach oferujemy sprzęt zmechanizowany w różnej skali. Do wyboru są różne zabawki Bruder. Ciągniki, kombajny zbożowe, ładowarki, rozsiewacze nawozów – to tylko niektóre produkty imitujące prawdziwe urządzenia, pojazdy budowlane i maszyny rolnicze. Oferowane artykuły są stworzone z wykorzystaniem nowoczesnego projektowania komputerowego CAD oraz techniki wizualizacji 3D. Wszystkie wyroby mają znak CE, co oznacza, że spełniają wymagania dyrektyw unijnych dotyczących bezpieczeństwa użytkowania, ochrony zdrowia oraz poszanowania środowiska naturalnego. Sklep zasijepole.pl zaprasza na zakupy!

Zabawki i akcesoria rolnicze Bruder

Koparka JCB MIDI CX BRUDER 02427 Koparka JCB MIDI CX BRUDER 02427
Producent: Bruder
Cena:

89,99 zł

szt.
zobacz więcej
Miniładowarka CAT BRUDER 02481 Miniładowarka CAT BRUDER 02481
Producent: Bruder
Cena:

64,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zabawka BRUDER przyczepa U02203 Zabawka BRUDER przyczepa U02203
Producent: Bruder
Cena:

109,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zabawka Byk brązowy BRUDER U02309 Zabawka Byk brązowy BRUDER U02309
Producent: Bruder
Cena:

29,90 zł

szt.
zobacz więcej

Zabawki Bruder – świetna propozycja dla dzieci i kolekcjonerów modeli maszyn rolniczych

Najwyższa dbałość o detale, wysoka jakość odwzorowania kolorów i podzespołów oryginalnych ciągników, traktorów, siewników, koparek i innych pojazdów – to najważniejsze zalety proponowanych zabawek Bruder. Maszyny rolnicze imitują różne modele sprzętu i akcesoriów takich renomowanych producentów, jak Claas, Fendt, John Deere czy Lemken. Prezentowane produkty wyróżniają się dużą trwałością, solidnością wykonania i wysokogatunkowymi materiałami.

Niemiecki wytwórca zapewnia dostęp do większości części zamiennych zabawek. Dzięki temu w razie uszkodzenia można zamówić brakujący element i znowu cieszyć się zabawą. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami ciągników, traktorów, kombajnów i osprzętu do nich, wyboru tych dopasowanych do potrzeb i składania zamówień. Artykuły Bruder to świetna propozycja na prezent okolicznościowy dla dzieci i kolekcjonerów modeli maszyn rolniczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl