W atrakcyjnych cenach sprzedajemy wyselekcjonowany materiał siewny o różnych parametrach i przeznaczeniu. U nas kupisz kompozycje uniwersalne i do specjalnych zadań. Do wyboru są mieszanki traw na łąki, miejskie tereny zielone, boiska sportowe, przydomowe ogrody, rekreacyjne działki. W ciągłej sprzedaży są nasiona do założenia trawnika na obszarach zróżnicowanych pod względem klasy gleby, stopnia nasłonecznienia oraz intensywności eksploatacji. To wysokiej jakości artykuły od renomowanych producentów. Przekonaj się sam!

Mieszanki traw

Łąki i parkowe trawniki – jakie mieszanki traw będą najlepsze?

Te rodzaje murawy oznaczają się niejednolitymi walorami stanowiskowymi. Duże powierzchnie obejmują miejsca zarówno silnie nasłonecznione, jak i zacienione, o dobrych i słabych jakościowo glebach, równych, ale i pochyłych. Tak duże zróżnicowanie warunków siedliskowych mocno utrudnia stworzenie zwartej, mocnej darni przy pomocy jednej mieszanki traw na trawniki parkowe i miejskie łąki.

W naszej ofercie znajdziesz kompozycje nasion przeznaczonych na tereny, gdzie występują:

  • okresowe niedobory wody,
  • częste zacienienie,
  • intensywna ekspozycja solarna.

Dzięki temu łąka będzie miała jednolitą i zagęszczoną murawę oraz ładny wygląd.

Nasiona na przydomowe trawniki rekreacyjno-wypoczynkowe

Do tworzenia muraw, na których często bawią się dzieci lub organizowane są imprezy z rodziną i znajomymi, idealnym rozwiązaniem będą uniwersalne nasiona traw. Ten rodzaj mieszanek odznacza się szybkimi wschodami, dobrym zadarnieniem i odpornością na deptanie. Zamówisz je online w sklepie zasiejpole.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl